2007

500 m² kapalı alan

3 mavi yaka, 2 beyaz yaka personelle kuruluş.

2009

2000 m² yeni adresine taşındı.

AK AMBALAJ Yeni Fabrikamız ile Hedef büyütüldü.

2011

Rotary Yatırımı

Dört nokta yapıştırma, Rotary tek renk slotter yatırımı.

2014

1000 m² kapalı ilavesi ve Ofset, Sıvama, Selefon ve CTP yatırımları

Ofset (70x100), 1600 sıvama, selefon ve CTP yatırımlar ile ilave 1000 m² kapalı alan.

2015

300 ton/ay psikolojik eşik aşıldı. Orijinal BOBST düz kesim makina yatırımı.

Büyüme hedeflerinden ilki e-fatura 300 ton/ay psikolojik eşik aşıldı. Orijinal BOBST düz kesim makina yatırımı.

2016

Balya makinası yatırımı

Tam otomatik Balya makinası yatırımı ile makine parkurumuzu güçlendirdik.

2020

10.000 m² açık / 7000 m² kapalı alanda Dört renk flekso baskı ve 2800 in-line yapıştırma, BCT Viyoner yatırımları ile eş zamanlı yeni adrese taşınma.

Pandemi kısıtlarına rağmen %20 büyüme, Sektörde markalaşma, Toz emisyonu, konfor aydınlatma, gürültü ve çalışma ortamlarının ısı konforunda ulusal hedeflere ulaşması Kendi segmentinde lider olmaya adım, adım...

VİZYONUMUZ

İşimizde en iyi olmak ve bunun sonuçlarını müşteri, işveren ve çalışan tebessümüne dönüştürüp zevk alarak çalışmaktır.

MİSYONUMUZ

Hedeflerimize ulaşmak için çevre, insan ve kalite merkezli, müşteri memnuniyetini önceliklerin önüne koyabilmiş inançlı bir kadro kurabilmektir.

HEDEFİMİZ

– Segmentinde Türkiye’de lider firma olmak ve oluklu mukavva sektöründe iz bırakacak öncü adımlara imza atmaktır. – Rekabette ürün çeşitliliği ile verimli işletme profilinde optimum yatırımlara hız kesmeden devam etmektir.

Hakkımızda

Ak Ambalaj, 30.08.2007 tarihinde 500m2 kapalı alanda kurulmuş, müşteri odaklı strateji ve hizmet anlayışı ile hızla büyüme süreçlerini yaşamıştır. * 15.12.2007 tarihinde 26. cadde no:7 adresinde 2000 m2 kapalı alanı olan yeni binasına taşınmıştır. * 2011 yılında kapalı alanı 3000m2 ye çıkarmış, kendi kamyonlarını ve forkliftlerini alarak sevkiyat hızını arttırmıştır. * Kutu işleme kapasitesi ve çeşitliliğini artırmıştır. * Üretimle eş zamanlı yönetim becerilerini ve kadrosunu geliştirmiştir. * Tet sektörel programla sürekli yenilikçi çalışma. * ISO 9001, ISO 18001 ve yasal zorunluluklara ahenkli bir uyum içinde istekli çalışma. Bu gelişimin temelinde, -Sektöre tam hakim olan bilgi birikimi. -Özverili çalışma -Paylaşımcı ve istişare temelli yönetim anlayışı yatmaktadır.

2020'de Neler yaptık?

Kendi segmentinde lider olmaya adım, adım

20,00% Pandemi kısıtlamaları ve Taşınmaya rağmen %20 büyüme sağladık!
10.000 m2 AÇIK
7000 m2 Kapalı alan yeni adrese taşındık
4 Renk Flekso Baskı
2800 Inline Yapıştırma
1200/1 Ton BCT Yatırımlar

"Ürün kalitesi, müşterinin ihtiyacını karşılayacak en ekonomik çözümdür" ilkesi referansımızdır.

Çevre Politikamız

Doğal kaynakların ve malzemelerin etkin kullanılmasını gerçekleştirerek; atıkların azaltılması ve zararsız hale getirilmesini sağlamayı yeniden kullanımı geri dönüşümü ve geri kazanımı artırmayı, planlanan yatırımlarda çevre faktörünü ön planda tutmayı eğitimlerle çalışanların çevre bilincini geliştirmeyi, yasal yükümlülükleri yerine getirmeyi ve bu konuları çevreci bir anlayışla sürekli geliştirmeyi çevre politikamız olarak benimsiyoruz.

Kalite Politikamız

AK OLUKLU MUKAVVA KUTU VE AMB. SAN. VE TİC. LTD.ŞTİ; kaliteyi ulaşılması gereken son nokta olarak değil; devamlı gelişme ve süreklilik gösteren bir süreç olarak tanımlar. Bu bilinçle, kalitede sürekliliğin, hızla artan ve değişen müşteri taleplerinin zamanında ve eksiksiz karşılanmasıyla sağlanabileceğini düşünür ve müşteri memnuniyetini temel ilke edinir. Bu hedefe varabilmek için teknolojik gelişmeleri yakından takip eder ve modern yöntemleri üretim ve yönetim kademelerine yansıtır. Böylece güvenilir, beklentileri karşılayan, standartlara uygun, hatasız bir üretim gerçekleştirir. Üstün kaliteye ulaşmakta, en değerli kaynağı olarak gördüğü azimli ve özverili çalışanlarını dikkate alır. Çalışanlarının bilinçli katılımını sağlayarak başarı ve kaliteyi etkileyen tüm süreçleri sürekli olarak iyileştirir ve verimi en yüksek seviyeye çıkarmaya çalışır. Yaptığı her işi ilk ve her defasında doğru ve benzersiz yaparak, sektöründe bir dünya lideri olmayı hedefler.

KENDİ SEGMENTİNDE AMBALAJ ÜRETİMDE VE HİZMETTE ZİRVEDEYİZ!

Ak Ambalaj olarak oluklu mukavva üretiminde Bölgemizin sahip olduğu koşullara uygun, iş ortaklarımızın sorunlarına çözüm olacak üretim imkanları sağlıyoruz....

Tümünü görüntüle!

Bizimle çalışmak ister misiniz?

Marka vizyon ve misyonumuzdan heyecan duyan, başarma tutkumuza ortak olan iş arkadaşlarımızla birlikte, yenilikçi ve sürdürülebilir İnsan Kaynakları uygulamalarını hayata geçirmek ve geliştirmek için durmaksızın çalışıyoruz. Sizi de aramızda görmek isteriz!

İş Başvuru Formu
ak ambalaj kurumsal